C ve D Tipi Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

 C ve D Tipi Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

Ukrayna’ya gitmek isteyen Türk vatandaşları C veya D Tipi vize başvurusu yapmak zorundadırlar. Bunun için sizlere hem C, hem de D tipi vizelerin nasıl alınacağı noktasında bilgi verdik. Verdiğimiz bilgiler sayesinde en kolay kolay yoldan vize başvurusunu yapabilecek ve ardından onay alarak Ukrayna’ya seyahat edebileceksiniz. Ukrayna’ya seyahat etmenizde yardımcı olacak bir vize danışmanlık merkezi arıyorsanız da; sizlere Marina Vize Başvuru Merkezi’ni önermekteyiz.

Türk Vatandaşları Ukrayna Vizesi Almak Zorunda Mı?

Türk vatandaşları Ukrayna’ya gitmek için vize almak zorundadırlar. Vizesiz olarak işlem yapılamamaktadır. Bu yüzden eğer gitmeye karar verdiyseniz aşağıda verdiğimiz bilgilendirmeleri inceleyerek bir an önce Ukrayna Vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Burada karşımıza çıkan iki farklı yöntem bulunacaktır. Sizler eğer bilgilendirmeler karşısında bir yardım almak isterseniz Marina Vize Başvuru Merkezi sizlerin imdadına yetişmektedir.0212 530 04 31 ve 0541 963 17 14no’lu telefon numaralarından ulaşabileceğiniz başvuru merkezi aracılığıyla son derece basit bir şekilde vizenizi alabilir ve hayalini kurduğunuz yolculuğa bir an önce başlangıç verebilirsiniz. Yine aklınıza takılan bir soru olursa bizlere ulaşmanız mümkündür.

rek

C ve D Tipi Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

Ukrayna’ya vize çıkarmak isteyen Türk vatandaşları için iki farklı vize başvurusu türü karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri C Tipi Ukrayna Vizesi başvurusu, diğeri de D Tipi Ukrayna Vizesi başvurusu olmaktadır. Her iki başvuru türünü de birbirinden ayıran özellikler olduğu için ayrı maddelerde açıklayarak gerekli bilgilendirmeleri sağladık.

C Tipi Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

C Tipi Ukrayna Vizesi başvurusu; kısa süreli Ukrayna seyahatleri için çıkarılabilecek bir vize türüdür. Bu vize için 60 günlük şart koşulmaktadır. 60 günü aşmayan Ukrayna ziyaretlerinde elde edilen vize sayesinde özgürce Ukrayna’da tatil yapabilirsiniz. Üstelik Ukrayna’ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının pasaport çıkarmalarına gerek yoktur. Eğer çipli kimlik kartınız varsa; Ukrayna sizlere pasaportunuz olmadan da yardımcı olmaktadır. Çipli kimlik kartınızın yanı sıra bulundurmanız gereken bazı evraklar da vardır. Bu evraklar ise; hem Ukrayna’ya gidişinizi, hem de oradan dönüşünüzü belgeleyen uçak rezervasyonlarınız, orada kalmak için ayarladığınız ve rezerve ettiğiniz otel, günlük 50 Dolar harcayabilecek kadar paranızın olduğunu kanıtlayan belgeniz bulunmalıdır. Bu evraklarınız varsa pasaportsuz C tipi vize ile 60 gün Ukrayna’da kalabilirsiniz.

D Tipi Ukrayna Vizesi Nasıl Alınır?

D Tipi Ukrayna Vizesi Başvurusu; uzun süre boyunca Ukrayna’da kalışlarınız için almanız gereken vize türüdür. Bu vize genellikle eğitim amacıyla ve aile birleşimi için tercih edilmektedir. Eğer Ukrayna’da kalış süreniz 90 günü aşıyorsa bu durumda D Tipi Ukrayna Vizesi çıkarmak gerekecektir. Bu vize için pasaport ve seyahat belgelerinizi il temsilciliklerine vermeniz gerekmektedir. Vizenin süresi ise; en fazla 5 yıl olarak bilinmektedir. 5 yıl sonrasında vizenizi yenilemeniz gerekecektir. Bu noktada devreye Marina Vize Başvuru Merkezi girmektedir. Kısa sürede sizlere bu vizeyi çıkartıp yenileme zamanında ise; yine yardımcı olmaktadır.

Ukrayna Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ukrayna Vizesi onay süresi; aldığınız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Ukrayna Vizesi çıkarmak için yaptığınız başvurularda iki farklı hizmet türü ile karşılaşmaktasınız. Hem hızlı hizmet, hem de normal hizmetle vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için Ukrayna Vizesi kaç günde çıkar? Sorusunun yanıtı aldığınız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Sizlere iki hizmet hakkında da detaylı bilgi verdik.

Hızlı Hizmet ile Ukrayna Vizesi Çıkarma

Hızlı Hizmet ile Ukrayna Vizesi Çıkarma için başvurularda bulunuyorsanız; bu durumda yapmanız gereken çok uzun bir işlem dizisi yoktur. Sizlere kolaylık sağlanarak işlemleriniz 5 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde çıkarılmaktadır. Ancak bu hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Marina Vize Başvuru Merkezi ise; sizlere hızlı hizmet veren bir vize danışmanlık merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Bu başvuru merkeziyle irtibata geçmeniz halinde çok fazla vakit harcamadan kısa süre zarfında vizelerinizi onaylatabiliyorsunuz. Kimi zaman verdiğiniz danışmanlık hizmet ücreti; bu hızlı hizmetin içerisinde bulunabiliyor. Bu konularda net bir bilgi almak isterseniz; hemen 0541 963 17 14cep telefonu numarasından merkeze ulaşabilirsiniz.

Normal Hizmet ile Ukrayna Vizesi Çıkarma

Normal Hizmet ile Ukrayna Vizesi Çıkarma için başvurularda bulunuyorsanız; hizmet verilen süre hızlı hizmete göre daha uzun ve yorucu olacaktır. En az 10 iş günü içerisinde sonuçlanabilen başvurular 30 iş gününe kadar da çıkabilmektedir. Eğer bu kadar bekleyecek süreniz yoksa hızlı hizmet seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Ancak normal hizmet alarak ekstra ücret ödemeyi tercih etmiyorsanız; bu durumda sizlere gitme tarihiniz gelmeden 30-35 gün önce başvurularınızın yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Marina Vize Başvuru Merkezi ise; sizlere Ukrayna Vize başvurusu noktasında sadece hızlı hizmette değil, aynı zamanda normal hizmette de yardımcı olmaktadır. Detayları firmayla görüşmeye başlayabilirsiniz.

 Ukrayna Vizesi Nereden Alınır?

Ukrayna Vizesi başvurusu yaptıktan sonra evraklarınızı iletmeniz gereken kurum; Ukrayna Başkonsolosluğu ya da Büyükelçilikler olmaktadır. Dolayısıyla gereken evrakları hazırlayıp bu kurumlara götürmeniz gerekmektedir. Vize için ödenmesi gereken harcı da yine ilgili banka hesaplarına ödedikten sonra bu konsolosluklara makbuzunu getirmelisiniz. Başvuru harçlarını Dolar cinsinden yatırmanız gerektiğini de sizlere hatırlatmak isteriz. Bu kadar uzun işler için kendiniz riske girerek uzun zaman harcamak yerine Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Vize danışmanlık merkezi olarak hizmet veren bu merkeze ulaşmak için https://www.marinavize.comadresindeki web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan problemler oluştuğunda adresine info@marinavize.commail atabilirsiniz. Tüm konularda sizlere yardımcı olacaklarını asla aklınızdan çıkarmayın. Tüm vize işlemlerinizi en kısa sürede hallederek seyahat etmenize yardımcı olacaklar.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Ukrayna Ankara Büyükelçiliği

Adres: Sancak, 512. Sk. No:17, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 440 52 89

T.C. Kiev Büyükelçiliği

Adres:  Panasa Myrnoho Str. No:22, 01901

Telefon: +380 44 281 07 50

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın